Auto na akumulator BDM0926 Dla Dzieci Światła LED MP3 Pilot Czarne
Symbol: 4171
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 869.92
Symbol: 4171
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 869.92
Wymiary opakowania:
106 cm x 59 cm x 40 cm
Waga z opakowaniem:
23, 7 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Auto BDM0926 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 120 cm x 67 cm x 65 cm |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Masa Własna | 17 kg |
| Max. Obciążenie | 28kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | FM Radio, USB, mp3 |
| Marka | Lean Cars |
| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Długość towaru w centymetrach | 106 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 40 |
| Waga gabarytowa w gramach | 42400 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48 326714179
zamowienia@leantoys.pl