Auto Na Akumulator BMW M5 DRIFT Czerwone
Symbol: 9588
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 1234.32
Symbol: 9588
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 1234.32
Auto Na Akumulator BMW M5 DRIFT Czerwone
Wymiary opakowania:
127 cm x 62 cm x 36 cm
Waga opakowania:
31 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | SX2119 |
| Kolor | Czerwony |
| Napęd | 2x200W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 124 cm x 74 cm x 55 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 127 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 62 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 36 |
| Waga gabarytowa w gramach | 47244 |
| Wiek dziecka | od 3 lat |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48 326714179
zamowienia@leantoys.pl