Quad Na Akumulator XW-08 4x4 45W Niebieski
Symbol: 29498
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 719.79
Symbol: 29498
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 719.79
Quad Na Akumulator XW-08 4x4 45W Niebieski
Wymiary opakowania:
105 cm x 57 cm x 48,5 cm
Waga opakowania:
21 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Quad XW-08 |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 120cm x 73cm x 74,5cm |
| Prędkość | 7km/h |
| Masa Własna | 19 kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1 godzina |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Panel muzyczny, Radio FM, USB, Wejście MP3, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 57 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 105 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 49 |
| Waga gabarytowa w gramach | 48877.5 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48 326714179
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl