Auto Na Akumulator 4x4 22F 12V10Ah Niebieskie
Symbol: 30506
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 832.96
Symbol: 30506
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 832.96
Auto Na Akumulator 4x4 22F 12V10Ah Niebieskie
Wymiary opakowania:
127 cm x 67,5 cm x 45 cm
Waga opakowania:
28 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Auto Na Akumulator 4x4 22F |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 131 cm x 84 cm x 88 cm |
| Prędkość | 5 km/h |
| Masa Własna | 24kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Mikro SD, Bluetooth, MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 68 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 127 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 45 |
| Waga gabarytowa w gramach | 64770 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48 326714179
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl