Auto Na Akumulator Audi E- Tron Niebieskie QLS-6688
Symbol: 9057
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 752.32
Symbol: 9057
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 752.32
Auto Na Akumulator Audi E- Tron Niebieski QLS-6688
Wymiary opakowania:
110 cm x 58 cm x 37 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | QLS-6688 |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 108cm x 60cm x 47cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 13kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | + |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Radio FM, Bluetooth, Panel muzyczny z MP3, USB |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48 326714179
zamowienia@leantoys.pl