Auto Na Akumulator Audi E- Tron GT QLS-6888 Białe
Symbol: 11952
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 688.05
Symbol: 11952
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 688.05
Auto Na Akumulator Audi E- Tron GT QLS-6888 Białe
Wymiary opakowania:
105 cm x 55 cm x 26 cm
Waga opakowania:
15 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | QLS-6688 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 103 cm x 51 cm x 41 cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 12 kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | v |
| Otwierane Drzwi | v |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | v |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 105 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 55 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 26 |
| Waga gabarytowa w gramach | 25025 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48 326714179
zamowienia@leantoys.pl